PARÇA EŞYA TAŞIMA

Parça Eşya Taşıma

Her ofis sahibi için ofis malzemeleri ve parsiyel olan parça kısmı olan eşyalarınızı ekonomik fiyatlara taşıyoruz  Günlük İstanbul İzmir Antalya Adana Gibi illere tek parça dahi olsa  seferlerimiz mevcut diğer illere ise haftalık gidiş dönüşlerimiz oluyor . İster Ankara ilinden İstanbul iline isterseniz Edirne ilinden Ankara iline parça ev eşyalarınızı taşıttınız yeterki bizi arayınız. Biz umut nakliyat olarak tedbirli olup parça taşımada bile Axa sigorta güvencesiyle . ev ofis eşyalarınızı sigorta kapsamı altına alıyoruz bir zarar gelmesi halinde direkt olarak umut nakliyata ulaşabilirsiniz. Türkiye’deki en kaliteli parça taşımacılığı hizmetini firmamız vermektedir.

Eviniz-inse çok eşya kalabalığı olduğundan şikayetçisiniz ve eşyalarınızın bir çoğunu başka bir yere taşımaya karar verdiniz.Ama eşyalarınız çok değerli olduğu için nasıl taşıtma diye düşünüyorsunuz.

Halbuki hiç düşünmeye gerek yok Expertiz eşyalarınızın tümüne sigorta yapıp öle taşımaktadır.Eşyalarınızın en ufak bir yerine zarar geldiği takdirde sigorta tarafından karşılanmaktadır.Çoğu firma parça eşya ve şehir içi nakliye sigorta yapmaz işte öteki firmalardan en büyük farklarımızdan biri bu olsa gerek firmamızda özel dizayn edilmiş araçlar bulunmaktadır.

Sizlerin eşyalarına bu araçta kesinlikle zarar gelmesi mümkün değildir. tüm eşyalarınız AXA  sigorta tarafında sigortalı bir şekilde taşınıyor.

Firmamız hakkında Müşterilerimizin Görüşleri

Memnun Kaldığımız Bir Firma

5,0 rating
29 Haziran 2019

Umut Nakliyat firması ile ilk defa çalıştım fakat oldukça profesyonel bir firma olduğunu gördüm bundan sonra sıkça çalışacağım bir firma olacak.

Feridun Namlı

Sizde Görüşünüz Burada Belirtebilirsiniz

Hemen Ara
Mesaj Gönder
NAKLİYAT TALEP FORMU