DEPOLAMA

Umut evden eve nakliyat firmamız öğretmen, polis, astsubay gibi kamu kuruluşunda çalışan ve diğer hizmet sektöründe faaliyet gösteren değerli vatandaşlarımız için tayinlerinin artması, bir yerden bir yere göç etmesi durumlarında sıklıkla eşya depolama firması arayışı içersine girmektedir. Kaliteli bir eşya depolama hizmeti almak, profesyonel bir yardım almak mı istiyorsunuz? O zaman Ankara Umut evden eve nakliyat firması tam sizlere göre…
Çok sıklıkla artan talepler doğrultusunda eşya depomuza yeniden bir yapılandırma kattık. İyi bir eşya depolama firması vizyon ve misyonları çerçevesinde ilk önce değerli müşterimize güven vermeli, sonrasında ekonomik fiyat alternatifleri sunarak kaliteli hizmet vermelidir.

Ankara nakliye firmasını aradığınızda, müşteri operatörümüz sizlere eşyalarınızın nasıl depolanması gerektiğini, ne tür bir ambalaj yapıldığını, depo güvenlik personelinin olup olmadığını ve en önemli konu ise eşyalarınıza bütünüyle “sigorta kapsamı” içersinde muhafaza edilip, edilmediği konusunda bilgiler almanız müşterimizi ve firma personelimizi mutlu edecektir.
İyi bir eşya depolama nasıl olmalıdır ve olması gerekenler nelerdir? sorusuna yanıt olarak; Ankara evden eve nakliyat firmamızı aradığınızda operatörlerimizden fiziksel eşya depolama hakkında bilgi aldıktan sonra, işinde uzman ekibimiz siz değerli müşterimizin belirlediği opsiyon tarihinde, bulunduğunuz ortama gelerek, eşyalara yerinde ambalaj yapmaktadır.

Eşyalarınızın sorunsuz bir şekilde eşya deposuna nakliyesi ve en iyi şekilde muhafaza edilmesi için paketleme, eşya depolama işinin kalbidir. Kullanılan malzemeler arasında havalı patpat naylon, kraft kâğıt, koli, bant, ip ve eşyanın durumuna özel masa sandalye, baza vb. türde eşyalar için, kendi bünyemizde ürettiğimiz koliler ile paketleme yapmaktayız. Eşyalarınızın eşya deposuna yerleştirildikten sonra her türlü rutubet, nem, koku ve bakteri içermeyen depoda paketleme yapmak önemli bir yer tutar.

Paketleme aşaması bittikten sonra, araca eşyaların yüklemesi yapıldığında araç, ve eşya deposuna gidecek olan eşyalar önceden detaylı şekilde hazırlanmış olan eşya listesi sigorta firmasına gönderilmiş olup sigortanız iki gün öncesinden yapılmıştır.

İstediğiniz dakika içersinde müşteri operatörlerimiz ile görüşme yaptığınızda sizlere her konuda yardımcı olacaktır. Bir eşyaya ihtiyacınız olduğunda, yahut eşyalarınızı görmek istediğinizde firma personelimiz eşliğinde depomuzu ziyaret edebilir, evinize götürerek kullanabilirsiniz.

Firmamız hakkında Müşterilerimizin Görüşleri

Harika İlgi Ve Alaka

5,0 rating
29 Haziran 2019

Ankara’nın bir ilçesinden başka bir ilçesine taşınırken Umut Nakliyat firması ile eşyalarımı taşıttım güler yüzlü çalışanları ve bize olan ilgileri oldukça güzeldi hepsine teşekkür ediyorum.

Handan Öksüz

Sizde Görüşünüz Burada Belirtebilirsiniz

Hemen Ara
Mesaj Gönder
NAKLİYAT TALEP FORMU